Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Platin' - Francie (Poitou-Charentes), Saint Palais sur mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 35 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a elektrické topení. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: galerie se střešní okno s 1x francouzským lužkem (140 cm). Malá terasa, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Platin, Saint Palais sur mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3206_180_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 35 m2 na 2 podlažích v 2. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a elektrické topení. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Sprcha/WC. V horním patře: galerie se střešní okno s 1x francouzským lužkem (140 cm). Malá terasa, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Velmi pěkný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 18:08
Mapa stránek ...