Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Trois Canards' - Francie (Poitou-Charentes), Saint Maixent l'Ecole. Jedná se o ubytování pro 16 osob, k dispozici je 11 pokojů z toho je 8 ložnic. 11-pokojový dům. Komfortní a vkusné zařízení: 5x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 3x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (myčka). 3x sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. TV jen EN, FR. Objekt s 11 pokoji: každá chata má prostorný obývací pokoj se satelitní TV a DVD. Otevřená ku ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Trois Canards, Saint Maixent l'Ecole

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3055_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 16 osob, k dispozici je 11 pokojů z toho je 8 ložnic
Popis ubytování (interiér)
11-pokojový dům. Komfortní a vkusné zařízení: 5x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem. 3x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. Otevřená kuchyně (myčka). 3x sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený). Pozor prosím: vhodné pro rodiny. TV jen EN, FR. Objekt s 11 pokoji: každá chata má prostorný obývací pokoj se satelitní TV a DVD. Otevřená kuchyň se čtyřmi plotýnkami, troubou, mikrovlnnou troubou, myčkou na nádobí a velkým stolem. Dvě chaty mají dvě dvoulůžkové ložnice, každá s velkou postelí a oddělenými ložnicemi se 2 samostatnými lůžky (90 cm). Třetí chata má jeden dvoulůžkový a jeden pokoj se 2 samostatnými postelemi (90cm). Postele jsou připraveny při příjezdu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 11.12.2018 00:09
Mapa stránek ...