Ubytování ve Francii, Sourdeval (Normandie) v rekreačním domě 'La Grange'. Toto ubytování je pro 12 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Grange, Sourdeval
★★★

Francie, Normandie, Sourdeval

Francie, Normandie, Sourdeval
Číslo objektu: FR1911.110.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1911_110_1/
Ubytování pro 12 osob, k dispozici je 7 pokojů z toho je 6 ložnic
Nájemní cena za ubytování od 38.101,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
7-pokojový dům 360 m2 na 3 podlažích, ve zvýšeném přízemí. Komfortní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s TV, rádio, CD a DVD. Vstup na terasu. Velká, otevřená kuchyně (5 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Ve spodním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha/WC. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm), sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x velký pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). (přikré schodiště) 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), WC zvlášť a sprcha. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek, gril. Výhled do zahrady a na krajinu. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Parkování. Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Les Gouestieres 5 km od Sourdeval: Velký, komfortní rodinný dům 'La Grange', 2-podlažní, renovovaný v roce 2014, obklopen stromy a poli. Osada, na kraji obce, 5 km od centra Sourdeval, samostatně stojící, klidná poloha, 25 km od moře, 25 km plaz, v zeleni, u golfového hřiště. Společné: pozemek 1'000 m2 s trávníkem, dvůr. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada (není oplocena) s trávníkem a květinami, bazén (nezapuštěný) (5 m průměr, hloubka 120 cm, 01.05.-01.09.). V domě: ústřední topení. Příjezd vede až k objektu. Parkovací místo na pozemku. Obchod 5 km, potraviny 5 km, supermarket 5 km, restaurace 5 km, kavárna 5 km, písečná pláž 25 km, krytý bazén 10 km. Golfové hřiště (18 jamek) 12 km, tenis 4 km, jízdárna 2 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Baby-výbava na dotaz (v ceně). Objekt vhodný pro 6 dospělý + 6 děti. Objekt ref.: FR1911.111.1 se nachází na stejném pozemku.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Sourdeval:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Les je vzdálen 12 km. Jezero Dathee s možností plavby. Normandie-Miane regionální park 22 km. Granit muzeum v St Michel Montjoie 6 km. Muzeum Jablka a Hrušky (Pomme et la Poire) v Barenton 18 km. Zoo v Champrepus 26 km. Vesnice s 350 obyvatel, v pěkném prostředí, 19 km od Vire, 26 km od Avranches, 45 km od Granville. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.7.2018 15:40
Mapa stránek ...