Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Petit Pressoir' - Francie (Normandie), Deauville-Trouville. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Salón s krbová kamna a TV. Jídelna. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), koupelna. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), sprcha/WC. WC zvlášť. Terasa 20 m2, západní orientace, zahrada 500 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Petit Pressoir, Deauville-Trouville

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1804_233_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Salón s krbová kamna a TV. Jídelna. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), koupelna. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), sprcha/WC. WC zvlášť. Terasa 20 m2, západní orientace, zahrada 500 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka. Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 25.3.2019 23:57
Mapa stránek ...