Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Cabourg 2000' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 33 m2 v 5. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba) s bar. Koupelna, WC zvlášť. Balkon 6 m2. Pozor prosím: hlásič kouře.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Cabourg 2000, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_110_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 33 m2 v 5. patře, severní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba) s bar. Koupelna, WC zvlášť. Balkon 6 m2. Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.2.2018 16:06
Mapa stránek ...