Ubytování ve Francii, Montcuq (Lot & další) v rekreačním domě 'Lapeyriere'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Lapeyriere, Montcuq
★★★

Francie, Lot & další, Montcuq

Francie, Lot & další, Montcuq
Číslo objektu: FR3818.103.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3818_103_1/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 22.779,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 150 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna 60 m2 s TV-satelit a plochá obrazovka. Vstup na terasu. Salón s panoramatickým oknem s TV-satelit. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). 1x pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. E-topení (extra). Terasa krytá. Zahradní nábytek, gril, lehátka (8x). Panoramatický výhled na krajinu a na město. K dispozici: pračka, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů.
Informace o domě (rezidenci)
St Pantaléon 6 km od Montcuq: Rodinný dům 'Lapeyriere'. Na kraji obce, 500 m od centra. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 500 m2, bazén (10 x 5 m, hloubka 100 - 250 cm, 15.05.-30.09.) s alarmem. Terasa, zahradní nábytek, gril. Cena za topení se platí na místě (01.11.-01.05.). Parkovací místo na pozemku. Obchod 5 km, potraviny 5 km, restaurace 5 km. Tenis 5 km. Atrakce v blízkosti: Grottes de Lascaux 30 km, Sarlat 40 km, Gouffre de Padirac 50 km, Rocamadour 55 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Montcuq:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, kouzelná vesnice s 1'576 obyvatel, na vyvýšeném místě, 27 km jiho-západně od Cahors, 80 km severo-západně od Toulouse. V obci: obchody, restaurace, pamětihodnosti. Etapové město 'Chemin de St Jacques de Compostelle'.
informace pro letní ubytování
Bazén. Plachtění, kánoe. Tenis. Rajtování 2 km. Rybaření. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Splavná řeka Lot 20 km. Jezero ke koupání 3 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 02:53
Mapa stránek ...