Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Maubeuge' - Francie (Ile-de-France), Paříž 10. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 92 m2 v 3. patře. Komfortní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s rádio a CD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Maubeuge, Paříž 10

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1010_875_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 92 m2 v 3. patře. Komfortní zařízení: velký obývací pokoj/jídelna s rádio a CD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem a TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Plynové topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.9.2017 03:34
Mapa stránek ...