Ubytování ve Francii, Homps (Hérault-Aude) v apartmánu 'Château de Jouarres'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Château de Jouarres, Homps
★★★

Francie, Hérault-Aude, Homps

Francie, Hérault-Aude, Homps
Číslo objektu: FR6752.13.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6752_13_1/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 7.403,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojov byt 'Studio SB', pro 2 osob, 35 m2, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj/ložnice s TV-satelit. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]). 2x vysunovací lůžko.Kuchyňský kout s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka a myčka. Jídlo: snídaně (extra), donáška pečiva (extra).Sprcha/WC.Terasa 10 m2, zahradní nábytek.Další zařízení.
Informace o domě (rezidenci)
Malý, útulný rezidence 'Château de Jouarres', rok výstavby 2009, obklopen stromy.Zařízení domu: herní místnost, prádelna, pračka (ke spoluužívání, extra).Možnosti parkování: parkoviště u domu, rezervované parkovací místo. Příjezd k domu možný celoročně. Přírodní cesta. Doporučujeme auto.Poloha: na kraji obce obce Homps, klidná poloha v zeleni, u jezera, u vodního kanálu.Okolí domu: park (ke spoluužívání, oplocený), koupaliště (ke spoluužívání, délka 18 m x šířka 10 m, otevřeno od 01.06. do 30 .09.), dětské brouzdaliště (ke spoluužívání), venkovní sprcha (ke spoluužívání), dětské hřiště (ke spoluužívání), ping-pong (ke spoluužívání), gril (ke spoluužívání).Infrastruktura a vzdálenosti: obchod 10 km, potraviny 800 m, supermarket 4 km, restaurace 800 m, tenis 4 km. Upozornění, v okolí se nachází: letiště v 25 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Homps:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Klidná, kouzelná vesnice přímo u jezera, idilická poloha s pěkným výhledem. V obci: obchody, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar. K tomu: lékárna, lékař.
informace pro letní ubytování
Pláž, 35 km od obce. Jezero ke koupání, 15 km od obce. Aquapark 'Narbonne - Gruissan', 30 km. Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.1.2019 14:37
Mapa stránek ...