Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Maisons de l'Océan' - Francie (Gironde), Lacanau. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 44 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na verandu. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 118. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Maisons de l'Océan, Lacanau

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3350_450_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 44 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na verandu. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 118. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.10.2018 00:56
Mapa stránek ...