Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Pins' - Francie (Gard-Loz?re), Le Grau du Roi. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 38 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (malá trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 150 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Pins, Le Grau du Roi

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6615_111_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 38 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (malá trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka). Sprcha/WC. Terasa 150 m2, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, dětská postýlka do 3 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.8.2018 12:24
Mapa stránek ...