Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Chantal' - Francie (Bretaň-sever), Tréguier. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích. Stylové zařízení: salón s TV (plochá obrazovka). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/WC. V horním patře: zkosen 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Parketové podlahy. K dispozici: dětská postýlka do 3 let. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Chantal, Tréguier

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2822_7_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 90 m2 na 2 podlažích. Stylové zařízení: salón s TV (plochá obrazovka). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s jídelní stůl. Koupelna/WC. V horním patře: zkosen 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Parketové podlahy. K dispozici: dětská postýlka do 3 let. 2 domácí zvířata (psi) povolena.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:55
Mapa stránek ...