Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Gîte de la Chapelle' - Francie (Bretaň-sever), Lézardrieux. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojov 'Gîte de la Chapelle' dům pro 6 osob, 88 m2 na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj s TV-satelit, DVD a otevřený krb. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, lednicí a mraznička.Koupelna, sprcha a oddělené WC.Zahradní sezení 374 m2, zahradní nábytek, 2 lehátka.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč v ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Gîte de la Chapelle, Lézardrieux

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2823_20_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov 'Gîte de la Chapelle' dům pro 6 osob, 88 m2 na 2 podlažích, komfortní a útulné zařízení.Obývací pokoj s TV-satelit, DVD a otevřený krb. Kouření zakázáno. Internet (Wireless LAN [WLAN]).Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 1x francouzské lůžko.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, jídelní stůl, lednicí a mraznička.Koupelna, sprcha a oddělené WC.Zahradní sezení 374 m2, zahradní nábytek, 2 lehátka.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 24.10.2018 06:07
Mapa stránek ...