Ubytování ve Francii, Carnac (Bretaň-jih) v apartmánu 'Le Béniguet'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Le Béniguet, Carnac
★★

Francie, Bretaň-jih, Carnac

Francie, Bretaň-jih, Carnac
Číslo objektu: FR2618.104.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2618_104_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 8.112,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 23 m2, v přízemí. Objekt vhodný pro 2 dospělý + 1 dítě. Jednoduché zařízení: vstup s 1 x 1 lůžka nad sebou. Obytná kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 130 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 12 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 203. Pozor prosím: hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Carnac: Bytový dům 'Le Béniguet', obklopen stromy. V obci 1.3 km od centra Carnac Plage, v obytné čtvrti, 50 m od moře, 50 m plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahradní sezení, terasa (12 m2), zahradní nábytek, parkovací místo. Obchod 1.3 km, obchodní centrum 1.3 km, písečná pláž 50 m, termální bazén 1 km. Škola plachtění 1 km, tenis 1 km. Atrakce v blízkosti: Plage de Legenese 50 m, Les Alignements de Carnac 3 km, La Trinité sur Mer 5 km, La Presqu'ile de Quiberon 22 km, Vannes 35 km, Lorient 50 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Carnac:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Proslulé letovisko s 4'500 obyvatel, na jihozápadě regionu, 5 km od La Trinité-sur-Mer, 13 km od Auray, 18 km od Quiberon. V obci: obchody, potraviny, restaurace, večerní zábava, muzeum, kino, pamětihodnosti, thalassoterapie. Carnac na jihozápadním pobřeží Bretaně, v hlavní sezóně až se 40.000 mávštěvníky. Duny a zařízení thalassoterapie jsou hlavními lákadly tohoto rekreačního místa.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 4 km. Potápění, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, golfové hřiště 8 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření. Pronájem člunů.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.4.2019 02:44
Mapa stránek ...