Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Alpenhof' - Rakousko (Tyrolsko), Kappl. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový byt 90 m2 v 1. patře. Útulné zařízení se dřevem: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar) s jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon. K dispozici: telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Alpenhof, Kappl

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6555_150_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 90 m2 v 1. patře. Útulné zařízení se dřevem: vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s sprcha. 1x dvoulůžkový pokoj s umyvadlo. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, elektrický kávovar) s jídelní stůl a TV-satelit. Vstup na balkon. Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Balkon. K dispozici: telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 05:47
Mapa stránek ...