Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Obertraun' - Rakousko (Salzkammergut), Obertraun. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojová polovina dvojdomku 94 m2. Vkusné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). WC zvlášť, koupelna nebo sprcha. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC a TV-satelit (plochá obrazovka). 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Koupelna/sprcha/WC. Komfortní zařízení ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Obertraun, Obertraun

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at4831_200_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová polovina dvojdomku 94 m2. Vkusné zařízení se dřevem: vstup. Obývací pokoj/jídelna s krbová kamna a TV-satelit (plochá obrazovka). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, elektrický kávovar, kombinovaná mikrovlná trouba). WC zvlášť, koupelna nebo sprcha. V horním patře: 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC a TV-satelit (plochá obrazovka). 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Koupelna/sprcha/WC. Komfortní zařízení ve venkovském stylu. Balkon nebo terasa. Odkládací místnost. K dispozici: dřevo (extra). Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2017 05:28
Mapa stránek ...