Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Haus Schneider' - Rakousko (Salcbursko), Zell am See. Jedná se o ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový byt 120 m2 v 2. patře. Vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s kabelová TV. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Vstup na terasu. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba) s jídelní kout a TV-satelit. Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Nádherný panoramatický výhled na jezero. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Haus Schneider, Zell am See

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5700_410_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 10 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový byt 120 m2 v 2. patře. Vstup. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s kabelová TV. 1x pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby a 1x dvoulůžko. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/WC. Vstup na terasu. Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba) s jídelní kout a TV-satelit. Sprcha, WC zvlášť. Balkon. Nádherný panoramatický výhled na jezero. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.4.2019 05:26
Mapa stránek ...