Chata Ottokar Kernstock Haus je v rakouském Štýrsku v horské skupině Randgebirge. Chata je vzdušnou čarou asi 6.5 km přibližně východním směrem od Bruck an der Mur. Chata Ottokar Kernstock Haus je v nadmořské výšce 1.619 m a má kapacitu 24 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.

Ottokar Kernstock Haus

Randgebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Ottokar Kernstock Haus - fotografie bohužel není k dispozici
Ottokar Kernstock Haus - poloha na mapě
Zobrazení polohy Ottokar Kernstock Haus na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Ottokar Kernstock Haus v oblasti Randgebirge:
   Chata Ottokar Kernstock Haus je v oblasti Randgebirge v nadmořské výšce 1.619 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Bruck an der Mur. V létě bývá chata v provozu od začátku června do konce října. V zimní sezóně bývá otevřená od listopadu do května, ale pouze od pátku do neděle. Chatařem je Gerald Routil.

Telefon na chatu je +43 3864 6761, +43 664 3448846
E-mail: g.routil@gmx.net

Na chatě Ottokar Kernstock Haus je celkem 24 lůžek. V pokojích je celkem 14 lůžek a společné noclehárny (Matratzenlager) mají celkem 10 lůžek. Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Ottokar Kernstock Haus:
z Bruck an der Mur - 3:15 hod
z Frauenbergu - 1:45 hod
z Kapfenbergu - 3:15 hod
z Perneggu - 3:15 hod
z Pischkalmu - 1:30 hod
z Schafferwerke - 3:15 hod
ze St. Marein im Mürztal - 3:15 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Rennfeldgipfel (1.630 m)
Ottokar Kernstock Haus náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Ottokar Kernstock Haus na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Ottokar Kernstock Haus - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Kempy v okolí: (řazeno podle vzdálenosti vzdušnou čarou)
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Inteligentní stromy - německý dokumentární film (Letem světem)
Experimenty prokázaly, že jsou stromy důmyslně a komplikovaně propojené, sdílejí živiny, informace, přeposílají si varovné signály a předávají zkušenosti.

Image
Lyžařské středisko Sölden
Skiareál Sölden je na konci údolí Ötztal v rakouském Tyrolsku. V horní části lyžařského areálu jsou dva ledovce - strmější Rettenbach a mírný Tiefenbach. S nedostatkem sněhu zde v celé dlouhé zimní sezóně nebývá žádný problém, v každém případě spodní část lyžařského areálu může být i uměle zasněžována.

Image
Podrobný popis cesty Kitzsteinhorn - Alpincenter ⇒ Mooserboden
Tato nádherná vysokohorská cesta je v oblasti Glockneru blízko známých turistických středisek Kaprun a Zell am See. Vede od spodní stanice vrcholové lanovky na Kitzsteinhorn (Gipfelbahn) přes sedlo Nördliche Kammerscharte ve výšce 2 636 m n.m., kolem usedlosti Fürthermoaralm až k přehradní nádrži Mooserboden (2 036 m n.m.).

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Jízda na motorce přes Pyhrnpass (video)
Na videu je jízda na motorce přes sedlo Pyhrnpass ve směru od Liezen přes Pyhrnpass na sever k Spital am Pyhrn po jedné z důležitých rakouských silnic B138.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Image
Bad Mitterndorf (video)
Bad Mitterndorf vás nezklame v žádném případě. Do Bad Mitterndorfu se vyplatí vyrazit na prodloužený víkend, ale klidně i na dva týdny. Nudit se tu určitě nebudete.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 28.3.2023 21:16
Mapa stránek ...