Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Alexander' - Rakousko (Gasteinertal), Bad Hofgastein. Jedná se o ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 35 m2 v 4. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x sklápěcí lůžko (80 cm, v délce 190 cm), jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x malý pokoj, okno do obývacího pokoje s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Malý balkon 4 m2. Balkónový nábytek. Výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Alexander, Bad Hofgastein

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at5630_270_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 35 m2 v 4. patře. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x sklápěcí lůžko (80 cm, v délce 190 cm), jídelní stůl a TV-satelit (plochá obrazovka), stereo přehrávač. Vstup na balkon. 1x malý pokoj, okno do obývacího pokoje s 2x lůžko. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Malý balkon 4 m2. Balkónový nábytek. Výhled na hory. K dispozici: vysoušeč vlasů. Parkování. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 23:16
Mapa stránek ...