Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Werner' - Rakousko (Arlberg), Pettneu am Arlberg. Jedná se o ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový byt 120 m2 v 2. patře. Prostorné, útulné zařízení se dřevem: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo, sprcha/WC a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo, sprcha/WC a TV-satelit (plochá obrazovka). Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Sprcha/WC. Velký balkon. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WL ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Werner, Pettneu am Arlberg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/at6574_170_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový byt 120 m2 v 2. patře. Prostorné, útulné zařízení se dřevem: 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo, sprcha/WC a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 2x dvoulůžkový pokoj, v kazdem pokoji s umyvadlo, sprcha/WC a TV-satelit (plochá obrazovka). Obytná kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní kout a TV-satelit (plochá obrazovka). Vstup na balkon. Sprcha/WC. Velký balkon. Velmi pěkný výhled na hory a na krajinu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: nekuřácký byt. Při rezervaci přistýlky budete mít k dispozici dodatečný dvoulůžkový pokoj v apartmánu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.3.2019 11:08
Mapa stránek ...