Ubytování v Itálii, Venezia (Veneto) v apartmánu 'Fondamenta del Rielo'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Fondamenta del Rielo, Venezia
★★★

Itálie, Veneto, Venezia

Díváte se na již starší verzi nabídky ubytování.
Pro aktuální informace přejděte prosím na:
aktuální informace o tomto ubytování ....

Itálie, Veneto, Venezia
Číslo objektu: IT4200.45.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it4200_45_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 24.111,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 80 m2 v 3. patře. Komfortní a vkusné zařízení: zkosený obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV, video, rádio a klimatizace. Vstup na terasu, jižní orientace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem, sprcha/WC a klimatizace. 1x zkosený pokoj, výška stropu 150 - 250 cm, bez skříně s 1x lůžko, 1x vysunovací lůžko a koupelna/bidet/WC. Obytná kuchyně (5 plotýnky, malá trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Plynové topení. Terasa 16 m2. Zahradní nábytek. Pěkný panoramatický výhled na město a na kanál. K dispozici: pračka. Pozor prosím: bez výtahu. Od vstupu do domu vede vnitřní schodiště do 2. patra. Z obývacího pokoje vedou 2 schody na malou vydlážděnou terasu s 2 lehátky, lavici, malým stolkem a slunečníkem. Výhled na střechy města. Kuchyni dělí od obývacího pokoje závěs. Z kuchyně příchod k pokoji s vysouvacím lůžkem.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný, stylový historický vícegenerační dům 'Fondamenta del Rielo', 3-podlažní. V centru obce Venezia, v okrsku Castello, klidná, slunná poloha, přímo u kanálu. Vytápění pouze od 15.10. do 15.04.. Obchod 100 m, potraviny 300 m, supermarket 100 m, restaurace 300 m, kavárna 100 m, trajekt 'Vaporetto stop Giardini' 500 m. Atrakce v blízkosti: Piazza San Marco 1 km, Arsenale, Biennale di Venezia.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Venezia:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Okouzlující město se 118 ostrovy a 370.000 obyvateli. Mezi mořem a lagunou proudí slavny Canale Grande. Srdcem Benátek je oblast San Marco. Piazza San Marco je známá jako jedna z nejkrásnějších míst na svétě. Neméně půvabné jsou romantické uličky. Kanály, mosty jsou i v zimě tklivě dojemné. Lido di Venezia s bývalou pevností Alberoni na jiho-západním konci, je 12 km dlouhá a je jednou z nejelegantnějších pláži v Italii. Jemná písčitá pláž. Bezpočet zábavních možností. Herní kasino. Pravidelná lodní doprava z Benátek k Lido di Venezia. Kdo přijíždí autem, můze je nechat stát na velkém parkovišti 'Tronchetto' a odtud jet člunem do středu města.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Záhadná hora Kailas
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Karstein (Kitzbüheler Alpen) panorama
Panorama z vrcholu Karstein, který je v rakouském Tyrolsku v horské skupině Kitzbüheler Alpen. Vrchol Karsteinu je v nadmořské výšce 1922 m. Na této stránce najdete panorama z vrcholu s popisem okolních hor.

Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.10.2019 21:24
Mapa stránek ...