Ubytování v Itálii, Montaione (Toskánsko Chianti) v apartmánu 'Michelangelo'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 6). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Michelangelo, Montaione
★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, Montaione

Itálie, Toskánsko Chianti, Montaione
Číslo objektu: IT5265.955.6
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5265_955_6/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.998,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Michelangelo', 4-pokojový byt 82 m2, v přízemí. Komfortní a útulné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, otevřený krb a TV-satelit. Vstup na zahradu. 2x dvoulůžkový pokoj. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). 2x sprcha/bidet/WC. Zahrada. Zahradní nábytek.
Informace o domě (rezidenci)
Montaione 19 km od San Gimignano: Rekreační statek Casa Baccelli se 7 byty, přičemž jeden z nich obývá majitel. Kopcovitá poloha, 2 km od centra Montaione, oasa klidu. Ideální pro odpočinkovou dovolenou uprostřed zeleně Toskánska. Také je výchozím bodem pro výlety do uměleckých měst oblasti, jako Volterra (20 km), Siena a Lucca (50 km), nebo k plážím etruského pobřeží (60 km). Selská usedlost 'Baccelli'. 7 byty v domě. 2 km od centra Montaione, 15 km od centra San Gimignano, 50 km od centra Firenze, samostatně stojící, klidná, slunná poloha na kopci. Společné: zahrada (oplocená), bazén (15 x 9 m, hloubka 120 - 200 cm, 02.05.-03.10.). Zahradní nábytek, gril. V rekreačním zařízení: Wireless LAN [WLAN], Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Příjezd vede až k objektu (800 m přírodní cesta). Parkovací místo u domu. Obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 2 km, nádraží 'Castelfiornetino' 12 km. Golfové hřiště 8 km, tenis 5 km. Atrakce v blízkosti: Certaldo 19 km, San Miniato 30 km, San Casciano in Val di Pesa 40 km, Colle Val d'Elsa 40 km. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Montaione:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 350 m n.m.
V okolí je klášterní zařízení San Vivaldo, 'Jeruzalem Toskánska'. Útulná, klidná obec s 3'400 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě, 45 km od Firenze, Siena, Pisa. Veškeré služby v místě. Termální koupaliště, léčebné kúry, 7 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 15:28
Mapa stránek ...