Ubytování v Itálii, Castellina in Chianti (Toskánsko Chianti) v apartmánu 'Le Buche'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 5). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Le Buche, Castellina in Chianti
★★★

Itálie, Toskánsko Chianti, Castellina in Chianti

Itálie, Toskánsko Chianti, Castellina in Chianti
Číslo objektu: IT5252.890.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5252_890_4/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 9.345,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Pěkné a stylové zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Zahrada. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Soukromý vstup. SAT-TV na přání (extra). Přístup k bytu po kamenných schodech. Zahrada je 30 m od bytu.
Informace o domě (rezidenci)
Chianti Classico 14 km od Castellina in Chianti: Atraktivní dům uprostřed překrásné toskánské krajiny, mezi vinicemi a olivovýmim háji. Patří k malému zemědělskému podniku s hlavním domem a 3 dalšími částmi domu, z roku 1600. Každý byt s vlastním vchodem a soukromým vnějším prostředím. Na přáni SAT-TV, 14 Zoll, Euro 20,-/týden. Stylová selská usedlost 'Le Buche'. 14 km od centra Castellina in Chianti, 38 km od centra Siena, 49 km od centra Firenze, klidná, slunná poloha, v zeleni. Společné: bazén oplocený (6 x 12 m, hloubka 130 - 230 cm, 15.05.-15.10.). Gril. Cena za topení se platí na místě (01.11.-15.04.), vytápění pouze od 01.11. do 15.04.. Příjezd vede až k objektu (600 m přírodní cesta). Parkovací místo na pozemku. Obchod 6 km, potraviny 6 km, restaurace 6 km, nádraží 'Poggibonsi' 6 km, termální bazén 'Rapolano Terme' 64 km. Golfové hřiště 10 km, tenis 6 km, jízdárna 10 km. Atrakce v blízkosti: Barberino Val D'elsa 16 km, San Gimignano 21 km, Monteriggioni e San Donato 22 km, Radda in Chianti 24 km, Badia a Passignano 25 km, Volterra 40 km. Prodej místních zemědělských výrobků.
Rezervace
Ubytování v Itálii, Castellina in Chianti:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 580 m n.m.
Castellina, jedno z historických obcí svazku Chianti, je dnes důležitým místem cizineckého cestovního ruchu a hlavním místem oblasti Chianti Classico s mnoha statky v okolí, které pěstují víno. Známá, historická obec s 2'800 obyvatel, v centru regionu, na vyvýšeném místě s pěkným výhledem, 25 km severně od Siena, 55 km jižně od Firenze. Veškeré služby v místě.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.4.2019 19:24
Mapa stránek ...