Ubytování v Itálii, Martina Franca (Puglia-Trulli, Valle d‘Itria) v apartmánu 'Miccoli'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 3). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Itálii
v apartmánu Miccoli, Martina Franca
★★

Itálie, Puglia-Trulli, Valle d‘Itria, Martina Franca

Itálie, Puglia-Trulli, Valle d‘Itria, Martina Franca
Číslo objektu: IT6866.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it6866_100_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.010,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový byt 100 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. 1x dvoulůžkový pokoj s sprcha/bidet/WC. 1x dvoulůžkový pokoj. 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyně (4 plotýnky, trouba, mraznička). Sprcha/bidet/WC. Terasa krytá. Zahradní nábytek. Malá ložnice je dosažitelná pokojem s dvoulůžkem.
Informace o domě (rezidenci)
Rekreační statek se 3 na sobě nezávislými 'Trullo'-domy, obklopené velkým piniovým lesem, ovocnými plantážemi a olivovými háji s výhledem do dálky na zátoku Taranto třígenerační dům 'Miccoli'. 8 km od centra Grottaglie, 15 km od centra Martina Franca, samostatně stojící, klidná, slunná poloha, 30 km od moře, v zeleni. Společné: pozemek 20'000 m2 (oplocený) s rostlinami a stromy, ovocná zahrada, bazén (8 x 6 m, hloubka 90 - 160 cm, 15.06.-15.09.). Gril, dětské hřiště. V domě: pračka (extra). Parkovací místo na pozemku. Potraviny 3 km, restaurace 3 km, autobusová zastávka 3 km. Tenis 6 km. Atrakce v blízkosti: Ceglie Messapica 13 km, Ostuni 24 km, Savelletri 40 km, Taranto 30 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Lehátka a židle, boccia-dráha, volejbalové a basketbalové hřiště, jízdní kolo (společné), závěsná hnoupačka. Žehlička. Moře 30 km (jaderské a ionské).
Rezervace
Ubytování v Itálii, Martina Franca:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Středověké městečko s významnými barokními stavbami mezi Monopoli (jaderské pobřeží) a Tartano (jónské pobřeží), z pobřeží asi 25 km do vnitrozemí. Přístup přes Bari - Monopoli - Fasano 19 km. Nádraží. Vinařská oblast. Pláž s možností vodních sportů v Torre Canne a Monopoli. Pěší turistika a lov v borových lesích, jihozápadně od města. Historické památky. Místo významného Festivalu klasické hudby.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.5.2018 12:21
Mapa stránek ...