Ubytování v Itálii, Orentano (Lucca, Pisa a okolí) v apartmánu 'Casa Ponziani'. Toto ubytování je pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Itálii
v apartmánu Casa Ponziani, Orentano
★★★

Itálie, Lucca, Pisa a okolí, Orentano

Itálie, Lucca, Pisa a okolí, Orentano
Číslo objektu: IT5174.800.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/it5174_800_3/
Ubytování pro 8 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 19.812,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Casa Ponziani', 5-pokojová polovina dvojdomku 130 m2 na 2 podlažích, v přízemí. Malá jídelna s TV-satelit a klimatizace. Vstup na verandu. 2x dvoulůžkový pokoj. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha/bidet/WC. V horním patře: vstup s klimatizace. 2x dvoulůžkový pokoj. Sprcha/bidet/WC. Plynové topení. Vytápění pouze od 01.11. do 15.04. Zahradní sezení 70 m2, zahrada 300 m2. Zahradní nábytek, gril.
Informace o domě (rezidenci)
Orentano 15 km od Lucca: Selská usedlost. 12 byty v domě. 1 km od centra Orentano, 15 km od centra Lucca, 32 km od centra Pisa, 30 km od moře. Společné: zahrada (oplocená), bazén oplocený (12 x 6 m, hloubka 140 cm, 09.04.-22.10.). Zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (skluzavka, houpačka). V domě: recepce, Wireless LAN [WLAN] (ekstra). Pračka (společné, extra). Parkovací místo na pozemku. Obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 5 km, nádraží 'Altopascio' 5 km, písečná pláž 'Viareggio' 30 km. Golfové hřiště (18 jamek) 20 km. Atrakce v blízkosti: Montecatini Terme 15 km, Montecarlo 10 km, San Miniato 20 km, Vinci 32 km, San Gimignano 58 km, Firenze 50 km. Pozor prosím: vhodné pro rodiny, vhodné pro seniory. Fotografie domu je jen příkladem. V tomto domě se nacházejí ještě další byty k pronájmu.
Rezervace
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.7.2019 01:32
Mapa stránek ...