Ubytování v Chorvatsku, Lovran (Kvarner) v apartmánu 'Villa Barbara'. Toto ubytování je pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování v Chorvatsku
v apartmánu Villa Barbara, Lovran
★★★

Chorvatsko, Kvarner, Lovran

Chorvatsko, Kvarner, Lovran
Číslo objektu: HR3050.108.2
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr3050_108_2/
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 329,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 28 m2, v přízemí, jihovýchodní orientace. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. Malá terasa 5 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: soukromý vstup.
Informace o domě (rezidenci)
Pěkný vícegenerační dům 'Villa Barbara'. 750 m od centra Lovran, klidná, slunná poloha ve svahu, 400 m od moře, 400 m plaz, ve slepé ulici, v zeleni. Společné: pozemek 1'021 m2 (oplocený) s trávníkem 130 m2, bazén hranatý (6 x 3 m, 22 m2, hloubka 140 cm, 01.06.-30.09.). Venkovní sprcha, terasa (50 m2), zahradní nábytek, gril, dětské hřiště (houpačka). V domě: přístup na internet, pračka (společné, extra). Parkovací místo u domu na pozemku. Obchod, restaurace 750 m, pláž ke koupání 400 m.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Lovran:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Historické, klidné, vhodné pro rodinou rekreaci město s 4'000 obyvatel, v centru regionu přímo u moře, na úpatí hory hory, 6 km jižně od Opatija, 20 km jiho-západně od Rijeka. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže, thalassoterapie, 6 - 20 km. Další možnosti nákupu a zábavy, 6 - 20 km.
informace pro letní ubytování
Oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž. Skalnatá pláž. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění. Tenis (2 km). Rybaření (s povolením). 12 km turistické cesty. 40 km cyklistické cesty, 40 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.7.2019 05:01
Mapa stránek ...