Ubytování v Chorvatsku, Poreč Lanterna (Istrie) v rekreačním domě 'Camping Lanterna'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 11). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování v Chorvatsku
v rekreačním domě Camping Lanterna, Poreč Lanterna
★★★

Chorvatsko, Istrie, Poreč Lanterna

Chorvatsko, Istrie, Poreč Lanterna
Číslo objektu: HR2403.410.3
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/hr2403_410_3/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 438,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Adriatic kamp', 3-pokojová mobilní dům 32 m2. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm v délce 190 cm), TV-satelit a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm, v délce 200 cm), sprcha/WC. 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm, v délce 200 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mraznička). Sprcha/WC. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: vysoká stolička pro děti (extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Mobilní domy leží 300 - 400 m od moře a pláže. Parkování pro 1 auto v ceně, další za příplatek.
Informace o domě (rezidenci)
Camping Lanterna, pěkné rekreační středisko, ideální pro pobyt s dětmi. 'Camping Lanterna'. 13 km od centra Poreč, mimo obec, klidná, slunná poloha, přímo u moře, přímo u pláže, v zeleni. Společné: pozemek 80 ha (oplocený) s trávníkem a stromy, bazén hranatý (727 m2, hloubka 60 - 160 cm, 01.05.-28.09.) s mořskou vodou a vnitřními schůdky. Dětské brouzdaliště, skluzavka, tenis (4 x pískový povrch) (extra), ping-pong, basketbalový koš, Boccia (Pétanque), dětské hřiště. V rekreačním zařízení: recepce, restaurace, bar, bistro, internetová kavárna, přístup na internet, Wireless LAN [WLAN], masáže (extra), možnosti nákupu, půjčovna jízdních kol. K dispozici: kánoe (extra). Parkovací místo na pozemku. Písečná pláž 'Adria' oblázková pláž 'Sunce, Romana', skalnatá pláž 'Sunce, Romana'. Pozor prosím: animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Fotografie domu je jen příkladem.
Rezervace
Ubytování v Chorvatsku, Poreč Lanterna:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Poreč- proslulé, historické, rušné letovisko s 17'500 obyvatel, na západě poloostrova přímo u moře, 40 km severně od Rovinj, 60 km severně od Pula, 35 km jiho-západně od Pazin. Veškeré služby v místě. Krytý bazén, wellness-centrum, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. K tomu: lékárna, lékař. Další možnosti nákupu a zábavy, 40 - 60 km.
informace pro letní ubytování
Porec- oblázková pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Kamenitá pláž, plážové zařízení. Skalnatá pláž, plážové zařízení, vhodné pro děti. Bazén. Aquapark. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe, veslování. Tenis, golfové hřiště 18 jamek, Savudrija 50 km. Minigolf. Rajtování. Rybaření (s povolením). Turistické cesty. Cyklistické cesty, cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Dětské hřiště, školka pro děti.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.8.2019 13:45
Mapa stránek ...