Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Hovorany' - Česká republika (Jihomoravský kraj), Mutěnice. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům na 2 podlažích. Světlé, částéčně zkosený, stylové a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna. Kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s krbová kamna a jídelní stůl. WC zvlášť. E-topení, klimatizace. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Koupelna, sprcha.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Hovorany, Mutěnice

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz6962_500_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům na 2 podlažích. Světlé, částéčně zkosený, stylové a osobité zařízení: obývací pokoj/jídelna. Kuchyně (trouba, myčka, 2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka) s krbová kamna a jídelní stůl. WC zvlášť. E-topení, klimatizace. V horním patře: 2x zkosený pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko. 1x dvoulůžkový pokoj. Koupelna, sprcha.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.9.2018 22:21
Mapa stránek ...