Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Lipno nad Vltavou' - Česká republika (Jihočeský kraj), Lipno nad Vltavou. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 65 m2 v 1. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2 s TV-satelit, video, rádio, CD, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s bar. Koupelna/WC. Topení. Pěkný výhled na jezero a na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace na ulici.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Lipno nad Vltavou, Lipno nad Vltavou

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/cz3827_10_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 65 m2 v 1. patře. Komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna 35 m2 s TV-satelit, video, rádio, CD, stereo přehrávač a DVD. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. 1x pokoj s 1x lůžko a 1x dvoulůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s bar. Koupelna/WC. Topení. Pěkný výhled na jezero a na bazén. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace na ulici.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 19:11
Mapa stránek ...