HOME      
HOME
ÚVOD
Home
Úvod
 reklama:


Návštěv:N/A
Stran dnes:N/A
On Line:N/A  Karta X - zajímavá možnost, jak telefonovat ze zahraničí domů Přidáno 26.7.2002

      Předplacená telefonní karta pro volání v České republice, do zahraničí i ze zahraničí a to prakticky z jakéhokoli telefonu. Navíc většinou nepotřebujete žádné mince ani místní telefonní karty. Kartu X nikam nevkládáte, stačí znát číslo Vaší karty a můžete volat odkudkoliv z jakéhokoli soukromého telefonu nebo veřejného telefonního automatu. Tato karta funguje i pro volání z Rakouska do ČR.
Celý článek ...


  Popis cesty Gosausee - Adamekhütte ve "Virtuálním průvodci" Přidáno 3.7.2002

      V oblasti Dachsteinu je podrobně popsána další cesta. Popis naleznete ve "Virtuálním průvodci". Cesta vede od jezera Vorderer Gosausee k horské chatě Adamekhütte ve výšce 2196m.
Virtuální průvodce ...


  Další cesta ve "Virtuálním průvodci" Přidáno 27.6.2002

      Ve "Virtuálním průvodci" je popis další cesty v oblasti Dachsteinu. Jedná se o cestu Steiglweg, která vede od jezera Vorderer Gosausee přes sedlo Steiglpaß k chatě Hofpürglhütte.
Virtuální průvodce ...


  Vysokohorské chaty v Alpách (2) Přidáno 25.6.2002

      Ve druhé části seriálu o rakouských vysokohorských chatách naleznete informace o možnostech a způsobech ubytování.
Celý článek ...


  Nová podrobná předpověď počasí Přidáno 17.6.2002

      V sekci "Počasí" naleznete nově koncipované předpovědi pro Rakousko. Kromě graficky znázorněného stavu oblačnosti pro příští 4 dny (stav po každých 6 hinách) zde naleznete i detailní předpovědi pro vybraných 12 rakouských míst. Naleznete zde i předpověď směru a síly větru, dohlednosti, vlhkosti vzduchu a pravděpodobnosti srážek.
Předpověď počasí ...


  Vysokohorské chaty v Alpách (1) Přidáno 4.6.2002

      V první části tohoto malého seriálu naleznete informace o tom, komu vlastně horské chaty v Alpách patří a dozvíte se, že i Češi mohou využívat výrazných slev na ubytování na těchto chatách. Dále vás možná překvapí, že ubytování na chatě ve výšce 2700 metrů nad mořem uprostřed Alp můžete pořídit za cenu srovnalenou ne-li nižší než v průměrném hotelu v Čechách. Dozvíte se něco o provozní době chat v letní sezóně a nakonec i o tom, jestli máte šanci sehnat volné místo bez předchozí rezervace ubytování.
Celý článek ...


  OnLine dotazy 28.5.2002

      Od 28.5.2002 je v provozu nová služba pro Vás, kteří potřebujete poradit okamžitě. V době přítomnosti autora stránek na Webu (a to je poměrně čato) se můžete na věci, které Vás zajímají a které se týkají v tomto Průvodci popisovaných oblastí Alp, ptát přímo (Online).
Online dotazy ...


  Přidán popis jedné z výstupových cest na Hoher Dachstein Přidáno 23.5.2002

      V "Průvodci po Dachsteinu" naleznete nový popis podle mého názoru nejsnadnější cesty vedoucí na vrchol Hoher Dachsteinu. I přes to, že je to cesta určitě nejkratší není to žádná procházka. Zdolání Dachsteinu vyžaduje alespoň základní znalosti pro pohyb na ledovci a pro jištění na zajištěné cestě.
Více informací ...


  Nová mapa skupiny Grossglockneru Přidáno 10.5.2002

      V "Průvodci po Glockneru" naleznete novou podrobnou mapu této oblasti v měřítku 1:50 000.
Průvodce po Glocknergruppe ...


  Nová mapa Dachsteinu Přidáno 15.4.2002

      V "Průvodci po Dachsteinu" naleznete novou podrobnou mapu této oblasti v měřítku 1:50 000.
Průvodce po Dachsteinu ...


  Další cesta ve "Virtuálním průvodci" Přidáno 4.4.2002

      Ve "Virtuálním průvodci" je popis další cesty v oblasti Goldberggruppe. Jedná se o krásnou vysokohorskou cestu od chaty Niedersachsenhaus přes sedlo Bockhartscharte kolem jezer Oberer a Unterer Bockhartsee do Sportgasteinu.
Virtuální průvodce ...


Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
 
Konverze stránky do PDF:
Tuto stránku můžete stáhnout a uložit (vytisknout) jako PDF dokument.
Reklama:
Ubytování v Rakousku. On-line rezervace ubytování.
Hotel Mercure Den Haag Central, Spui 180, 2511 BW Haag, Nizozemsko
Hotel Mercure Den Haag Central - on-line rezervace
Spui 180, 2511 BW Haag, Nizozemsko
Mercure Hotel Den Haag Central Vás přivítá v samém centru města v blízkosti muzeí a obchodů. Hotel nabízí ubytování v 159 kompletně zrekonstruovaných
Mercure Hotel Den Haag Central Vás přivítá v samém centru města v blízkosti muzeí a obchodů. Hotel nabízí ubytování v 159 kompletně zrekonstruovaných pokojích typu Executive a je velice lehce dostupný autem z dálnic v okolí. V našem útulném baru si můžete vychutnat lahodné pokrmy, nejlépe doplněné sklenkou Grand Vins Mercure.
 Aktualizace:  21.11.2002
  © Jiří Hrbáček E-mail
> > > Podmínky používání těchto www stránek < < <