HOME      
HOME
ÚVOD
Home
Úvod
 reklama:


Návštěv:N/A
Stran dnes:N/A
On Line:N/A  Nová mapa skupiny Venediger Přidáno 21.11.2002

      V "Průvodci po Venedigeru" naleznete novou podrobnou mapu této oblasti v měřítku 1:50 000.
Průvodce po Venedigergruppe ...


  Další cesta ve "Virtuálním průvodci" Přidáno 10.10.2002

      Ve "Virtuálním průvodci" naleznete popis další cesty. Tentokrát se jedná o snadnou cestu v oblasti Goldberggruppe, která vede z Kolm Saigurn na chatu Naturfreundehaus Neubau [2175m].
Virtuální průvodce ...


  Upozornění 26.9.2002

    V důsledku současného špatného počasí a poměrně velkého množství čerstvého sněhu, který napadl v celé oblasti rakouských Alp je možné, že některé chaty budou letos uzavřeny dříve než v minulých letech a také dříve než je jejich oficiální doba provozu.
    Pokud vím, tak již byly předčasně uzavřeny chaty Studlhütte v oblasti Glockneru a Essener - Rostocker Hütte v oblasti Venedigergruppe. Bude jich ale pravděpodobně více. Pokud nyní spoléháte na ubytování na chatách, informujte se raději nejprve telefonicky přímo u chataře příslušné chaty o možnosti ubytování.


  Špatná komunikace s MySQL serverem 16.9.2002

    V posledních dnech (od 10.9.) se katastrofálně zhoršila komunikace s MySQL serverem, na kterém jsou umístěny databáze potřebné pro správnou funkci některých částí tohoto serveru. Asi jste postřehli časté upozornění na stránkách PRŮVODCE, které tuto nepříjemnost signalizovalo. Tento problém byl na straně poskytovatele hostingu. Nyní to vypadá, že se závadu konečně podařilo najít a odstranit. (13.9. 21:22).
    Většinu sekcí PRŮVODCE se podařilo i přes vzniklé obtíže s komunikací udržet v provozu.
    Také kvůli těmto technickým problémům se poněkud opozdilo zařazování nových informací a vůbec celá aktualizace.
    Bohužel komunikace stále ještě není bez problémů. Poskytovatel hostingu stále slibuje zlepšení, ale zatím je to stále špatné. (16.9.2002, 19:47)
    Snad už je konečně vše zase funkční, alespoň to zatím tak vypadá. (Nechci to zakřiknout :-)) (19.9.2002, 21:08)


  Náhradní adresy serveru PRUVODCE.INFO Přidáno 14.8.2002

      V důsledku špatné konektivity internetu v současné době nedokážou některé name servery správně překládat doménová jména s top doménou .INFO

      Z tohoto důvodu začal být server WWW.PRUVODCE.INFO dostupný také pod doménou WWW.ALPY-INFO.NET

      Do budoucnosti tedy naleznete tyto stránky pod oběma adresami. Adresa WWW.ALPY-INFO.NET bude v době problémů na internetové síti pravděpodobně časteji funkční.


  Povodňová situace v Rakousku Přidáno 12.8.2002

      Povodňová situace v Rakousku se dále zhoršila. Nejvážnější je situace v Horním Rakousku, kde vystoupila z břehů většina řek a potoků. Vážná je situace ve městě Steyr, kde musely být uzavřeny všechny mosty přes řeku Enns. Přívaly vod nestačí pojmout také některá jezera, například Ebensee nebo Gosausee, a hrozí rozlití jejich vod do okolí.
Zdroj: ČTK

      V Rakousku je uzavřena spousta silnic. Na těchto stránkách naleznete aktuální situaci pro »Horní Rakousko« a »Salzburský kraj«.


  WEB měsíce srpna

Tyto stránky byly oceněny jako "WEB měsíce srpna"
Tyto stránky byly oceněny jako WEB měsíce srpna

  Další cesta ve "Virtuálním průvodci" Přidáno 29.7.2002

      Do "Virtuálního průvodce" jsem přidal popis další cesty. Cesta je v oblasti Venedigergruppe. Vede z Krimmlu kolem Krimmelských vodopádů a dále údolím Krimmler Achental k chatě Krimmler Tauernhaus a dále až k chatě Warnsdorfer Hütte.
Virtuální průvodce ...


Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
 
Konverze stránky do PDF:
Tuto stránku můžete stáhnout a uložit (vytisknout) jako PDF dokument.
Reklama:
Ubytování v Polsku. On-line rezervace ubytování.
Hotel Am Spiegeln, Johann Hörbiger Gasse 30, 1230 Vídeň, Rakousko
Hotel Am Spiegeln - on-line rezervace ubytování
Johann Hörbiger Gasse 30, 1230 Vídeň, Rakousko
Příjemné místo k pobytu ve Vídni v těsně blízkosti vídeňských lesů, 10 minut od zámku Schönbrunn a 25 minut od historického centra Vídně. Najdete
Příjemné místo k pobytu ve Vídni v těsně blízkosti vídeňských lesů, 10 minut od zámku Schönbrunn a 25 minut od historického centra Vídně. Najdete zde také kavárnu podávající vynikající vídeňské dorty a kávu.
 Aktualizace:  11.2.2003
  © Jiří Hrbáček E-mail
> > > Podmínky používání těchto www stránek < < <