HOME      
HOME
ÚVOD
Home
Úvod
 reklama:


Návštěv:N/A
Stran dnes:N/A
On Line:N/A  Počasí v okolí Mont Blancu a Chamonix Přidáno 2.6.2003

      I když oblast Mt. Blancu je poněkud mimo oblasti popisované v tomto Průvodci, možná se vám bude někdy hodit podrobná předpověď počasí pro údolí Chamonix a horskou oblast v okolí Mt. Blancu. Předpověď naleznete na serveru meteo.chamonix.com a dostupná je v »angličtině« a »francouzštině«. Protože tato předpověď počasí není dostupná prostřednictvím WAPu, rád bych v dohledné době tyto velmi užitečné informace zařadil do WAP verze tohoto Průvodce.


  Další cesta ve "Virtuálním průvodci" Přidáno 10.2.2003

      Výstup po ledovci od chaty Defregger Haus [2963m] na vrchol 3674 m vysokého Großvenedigeru. Cesta pro zkušené vysokohorské turisty s vybavením pro pohyb na ledovci. Přes to, že se jedná o výstup po ledovci, je Großvenediger poměrně snadno dosažitelný vrchol s opravdu jedinečným výhledem.
Virtuální průvodce ...


  Další cesta ve "Virtuálním průvodci" Přidáno 29.1.2003

      Nenáročná cesta vedoucí do blízkosti nejvyšší hory Rakouska 3798m vysokého Großglockneru (k chatě Stüdlhütte) je nově popsána ve "Virtuálním průvodci". Cesta je v oblasti Glocknergruppe a vede po trase Lucknerhaus - Lucknerhütte - Stüdlhütte.
Virtuální průvodce ...


  Lyžování v Rakousku - Stubaier Gletscher Přidáno 27.1.2003

      Celková přepravní kapacita je v zimním období až 36 000 osob za hodinu. Nejlépe sedačkovými lanovkami vybavený ledovcový areál v Rakousku. 10 km dlouhý sjezd s převýšením 1400m. Celoroční lyžování. Středisko s vynikající kvalitou lyžařských služeb. To je Stubaiský ledovec.
Více informací ...


  Další cesta ve "Virtuálním průvodci" Přidáno 26.1.2003

      Do "Virtuálního průvodce" byl doplněn popis cesty od chaty Rojacher Hütte [2718m] až na vrchol 3105m vysokého Hoher Sonnblicku. Je to cesta k jedné z nejvýše položených chat v Rakousku - k chatě Zittelhaus.
Virtuální průvodce ...


  Další cesta ve "Virtuálním průvodci" Přidáno 16.1.2003

      Ve "Virtuálním průvodci" naleznete popis další cesty. Jedná o cestu v oblasti Goldberggruppe, která vede od chaty Naturfreundehaus Neubau [2175m] k chatě Rojacher Hütte [2718m], je to pokračování již popsané cesty vedoucí z Kolm-Saigurn na chatu Naturfreundehaus Neubau.
Virtuální průvodce ...


  Lyžování v Rakousku - Pitztal Přidáno 14.1.2003

      Lyžování pod druhou nejvyšší horou Rakouska, v místě vzdáleném od Prahy cca 570km. Na své si zde přijdou začátečníci i pokročilí lyžaři, mladí i starší, sjezdaři, běžkaři i snowboardisté. Sjezdovky jsou perfektně upravené a každý si může vybrat náročnost terénu. Místo s několika technickými NEJ ...
Více informací ...


  Lyžování v Rakousku - Hintertux Přidáno 9.1.2003

      Chystáte se do Rakouska za zimními radovánkami? Pro všechny milovníky sjezdového lyžování a snowboardingu jsem připravil pár informací o oblasti Hintertuxského ledovce (Tirolsko - Zillertal). Je to jedna z oblastí, které jsou z Čech dostupné i pro víkendové lyžování. Lyžuje se zde jak v zimě tak i v létě a to ve výškách až 3250m. Celá oblast Zillertálu má v zimě až 430km upravovaných sjezdovek ...
Více informací ...


  WAP verze Průvodce

    Ve WAP verzi naleznete informace o horských chatách, o předpovědi počasí (v zimním období i o sněhové pokrývce) a další informace, které se mohou hodit jak přímo v horách, tak i při cestování po Rakousku. Prostřednictvím mobilního telefonu můžete mít přístup k těmto informacím prakticky odkudkoli.
Více informací ...


  Telefonická informační linka

    Na nové telefonické lince, která byla zprovozněna pro návštěvníky tohoto Průvodce, můžete získat některé užitečné informace, týkající se horských oblastí popisovaných v tomto Průvodci. Linka by měla sloužit především návštěvníkům Alp, kteří přímo v horách nemají příliš mnoho jiných možností, jak se k informacím dostat.
Více informací ...


Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
 
Konverze stránky do PDF:
Tuto stránku můžete stáhnout a uložit (vytisknout) jako PDF dokument.
Reklama:
Ubytování v Německu. On-line rezervace ubytování.
Hotel & Residence Vinoh, Vinohradská 83, 143 00 Praha, Česká republika
Hotel & Residence Vinoh - on-line rezervace ubytování
Vinohradská 83, 143 00 Praha, Česká republika
Tento Hotel & Residence leží v centru Prahy a hned za rohem je proslulé Václavské náměstí. Historická budova hotelu poskytuje vynikající
Tento Hotel & Residence leží v centru Prahy a hned za rohem je proslulé Václavské náměstí. Historická budova hotelu poskytuje vynikající pohodlí v tichém a pohodovém prostředí.
 Aktualizace:  17.7.2003
  © Jiří Hrbáček E-mail
> > > Podmínky používání těchto www stránek < < <