Klettersteig Crazy Eddy - Silz - informace a odkazy. Na našich stránkách o Alpách se podrobně zabýváme popisem jen omezeného okruhu oblastí. Achychom Vám usnadnili hledání na internetu, uvádíme zde zajímavé odkazy na další internetové zdroje informací na téma Klettersteig Crazy Eddy - Silz. Uvedeny jsou zde pouze citace z nalezených článků, aby jste si mohli udělat představu jakých témat se odkazované články dotýkají. Většinou neodkazujeme na fotogalerie, kde jsou pouze fotky s minimálním nebo žádným popisem.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Klettersteig Crazy Eddy - Silz

Odkazy na zdroje informací

    Pro usnadnění hledání informací zde uvádíme několik zajímavých odkazů na internetové zdroje informací na téma Klettersteig Crazy Eddy - Silz. Uvedeny jsou zde pouze citace z nalezených článků, aby jste si mohli udělat představu jakých témat se odkazované články dotýkají. Neodkazujeme zde na fotogalerie, kde jsou pouze fotky s minimálním nebo žádným popisem.
Ferraty a klettersteigy | Crazy Eddy - Silz: (www.adrex.cz)
   Obtížnost: B - D Parkování: Ano Autor: Vladimír Holeček Rakousko - klettersteig Crazy Eddy U městečka Silz asi napůl cesty mezi Insbruckem a Imstem působí outdoorová firma Crazy Eddy, která organizuje hlavně rafting. Většina zajištěných cest byla vybudována jako logické zajištění výstupu k nějakému cíli, zejména vrcholu. Tato cesta je ovšem vyjímkou. Je to taková opičí dráha pro ty, kterým nestačí rafting a drinking beer a chtějí si přidat ještě něco opravdu crazy. Pokračování je podle autora cesty slaněním stěnou k pavoučí síti. Lano nemá a proto musím zpět lanovému mostu a ještě jednou ho přejít. Nakonec ten most je to nejlepší z celé zajištěné cesty. Od mostu sestoupíme po stezce k další atrakci pavoučí síti z řetězů, po stranách visí dva provazové žebříky asi 10 metrů vysoké. Jsou vyrobeny z tenkých ocelových lanek a kovových stupaček s ostrými hranami. Šíře žebříku je asi 30 cm a je upevněn v jednom bodě. Když se lezec odlepí od země, žebřík se začne otáčet a kroutit, a taky řezat do rukou. To je velmi adrenalinová část klettersteigu...
(Zobrazena je pouze nesouvislá citace z odkazované stránky)
Černé ferraty pro nebojácné: (hotrock.cz)
   Po snídani budeme pokračovat po superferratě Klettersteig Tajakante pro fyzicky zdatné a trénované sportovce. Zpět sestoupáme přes Hohe Gänge do údolí. Zde na nás bude čekat mikrobus, který nás odveze do 20 km vzdáleného města Nassereith, kde budeme spát v kempu ve vplatních stanech. Po snídani přejedeme do města Silz a vydáme se po zajištěné cestě Crazy Eddy Klettersteig, která nabízí řadu artistických cvičení (např. závěsné mosty, volně visící žebříky, vzdušné lezení po fixním lanu aj.). Zpátky do výchozího místa se dostaneme slaněním pavouku. Opět nastoupíme do mikrobusu a popojedeme 31 km do městečka Martinsbühel. Zde nás čeká poslední železná cesta Kaiser Max Klettersteig. Cesta je rozdělena na 3 úseky, kde se leze především pomocí tření. Po sestupu zpět dolů se vydáme ve večerních hodinách zpět do České republiky...
(Zobrazena je pouze nesouvislá citace z odkazované stránky)
Sponzorované odkazy:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Inteligentní stromy - německý dokumentární film (Letem světem)
Experimenty prokázaly, že jsou stromy důmyslně a komplikovaně propojené, sdílejí živiny, informace, přeposílají si varovné signály a předávají zkušenosti.

Image
Jezero Offensee (video)
Trochu zastrčené jezero Offensee najdete na západním konci pohoří Totes Gebirge v nadmořské výšce 649 m. Jezero je snadno dostupné i autem, je vhodné ke koupání i k procházkám.

Image
Harakiri - nejstrmější sjezdovka v Rakousku
Kde je nejprudší sjezdovka v Rakousku? Nejstrmější sjezdovkou v Rakousku je sjezdovka Harakiri Penken v lyžařském areálu Mayrhofen v Tyrolském Zillertalu.

Image
Jezera Vorderer Langbathsee a Hinterer Langbathsee (video)
Dvojice jezer Vorderer Langbathsee a Hinterer Langbathsee, která jsou vzdušnou čarou asi 8 km severozápadně od Ebensee na jižním konci jezera Traunsee je dosažitelná i autem. Přesněji větší z obou jezer. Ke druhému už musíte pěšky.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Image
Cumberland Wildpark Grünau (video)
Cumberland Wildpark Grünau je Zoopark o rozloze 60 hektarů s tradičními venkovskými restauracemi uprostřed hor a lesů. Všechny cesty jsou schůdné i s kočárkem či na invalidním vozíku.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 29.5.2023 00:17
Mapa stránek ...