Klettersteig Crazy Eddy - Silz - informace a odkazy. Na našich stránkách o Alpách se podrobně zabýváme popisem jen omezeného okruhu oblastí. Achychom Vám usnadnili hledání na internetu, uvádíme zde zajímavé odkazy na další internetové zdroje informací na téma Klettersteig Crazy Eddy - Silz. Uvedeny jsou zde pouze citace z nalezených článků, aby jste si mohli udělat představu jakých témat se odkazované články dotýkají. Většinou neodkazujeme na fotogalerie, kde jsou pouze fotky s minimálním nebo žádným popisem.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Klettersteig Crazy Eddy - Silz

Odkazy na zdroje informací

    Pro usnadnění hledání informací zde uvádíme několik zajímavých odkazů na internetové zdroje informací na téma Klettersteig Crazy Eddy - Silz. Uvedeny jsou zde pouze citace z nalezených článků, aby jste si mohli udělat představu jakých témat se odkazované články dotýkají. Neodkazujeme zde na fotogalerie, kde jsou pouze fotky s minimálním nebo žádným popisem.
Ferraty a klettersteigy | Crazy Eddy - Silz: (www.adrex.cz)
   Obtížnost: B - D Parkování: Ano Autor: Vladimír Holeček Rakousko - klettersteig Crazy Eddy U městečka Silz asi napůl cesty mezi Insbruckem a Imstem působí outdoorová firma Crazy Eddy, která organizuje hlavně rafting. Většina zajištěných cest byla vybudována jako logické zajištění výstupu k nějakému cíli, zejména vrcholu. Tato cesta je ovšem vyjímkou. Je to taková opičí dráha pro ty, kterým nestačí rafting a drinking beer a chtějí si přidat ještě něco opravdu crazy. Pokračování je podle autora cesty slaněním stěnou k pavoučí síti. Lano nemá a proto musím zpět lanovému mostu a ještě jednou ho přejít. Nakonec ten most je to nejlepší z celé zajištěné cesty. Od mostu sestoupíme po stezce k další atrakci pavoučí síti z řetězů, po stranách visí dva provazové žebříky asi 10 metrů vysoké. Jsou vyrobeny z tenkých ocelových lanek a kovových stupaček s ostrými hranami. Šíře žebříku je asi 30 cm a je upevněn v jednom bodě. Když se lezec odlepí od země, žebřík se začne otáčet a kroutit, a taky řezat do rukou. To je velmi adrenalinová část klettersteigu...
(Zobrazena je pouze nesouvislá citace z odkazované stránky)
Černé ferraty pro nebojácné: (hotrock.cz)
   Po snídani budeme pokračovat po superferratě Klettersteig Tajakante pro fyzicky zdatné a trénované sportovce. Zpět sestoupáme přes Hohe Gänge do údolí. Zde na nás bude čekat mikrobus, který nás odveze do 20 km vzdáleného města Nassereith, kde budeme spát v kempu ve vplatních stanech. Po snídani přejedeme do města Silz a vydáme se po zajištěné cestě Crazy Eddy Klettersteig, která nabízí řadu artistických cvičení (např. závěsné mosty, volně visící žebříky, vzdušné lezení po fixním lanu aj.). Zpátky do výchozího místa se dostaneme slaněním pavouku. Opět nastoupíme do mikrobusu a popojedeme 31 km do městečka Martinsbühel. Zde nás čeká poslední železná cesta Kaiser Max Klettersteig. Cesta je rozdělena na 3 úseky, kde se leze především pomocí tření. Po sestupu zpět dolů se vydáme ve večerních hodinách zpět do České republiky...
(Zobrazena je pouze nesouvislá citace z odkazované stránky)
Sponzorované odkazy:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Placené úseky rakouských silnic
Na této stránce najdete ceny za průjezd vysokohorskými silnicemi, ceny za použití vybraných tunelů, dálničních tunelů i některých zvlášť placených úseků dálnic.

Image
Cumberland Wildpark Grünau (video)
Cumberland Wildpark Grünau je Zoopark o rozloze 60 hektarů s tradičními venkovskými restauracemi uprostřed hor a lesů. Všechny cesty jsou schůdné i s kočárkem či na invalidním vozíku.

Image
Záhadná hora Kailas (Letem světem)
Kailas je asi nejzáhadnější horou na světě. Je opředena množstvím mýtů a legend. Zatím na ni nevystoupil žádný horolezec. Kailas měří 6714 metrů (podle čínských měření), místní lidé ale tvrdí, že hora má výšku jen 6666 metrů a na vrcholu je údajně...

Image
3K K-ONNECTION Kaprun - Maiskogel - Kitzsteinhorn (video)
Z centra Kaprunu šesti lanovkami až na Kitzsteinhorn do výšky 3 029 metrů. Tento řetězec lanovek má celkem 12 km. Překonané převýšení 2 261 metrů je největší ve Východních Alpách.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 26.5.2024 07:12
Mapa stránek ...