Chata Lustenauer Hütte je v rakouském Vorarlbersku v horské skupině Bregenzerwaldgebirge. Chata je vzdušnou čarou necelé 3 km přibližně jihozápadním směrem od Schwarzenbergu. Chata Lustenauer Hütte je v nadmořské výšce 1.250 m a má kapacitu 16 lůžek. Patří Rakouskému alpskému svazu OeAV. Naleznete zde základní informace o možnostech ubytování, provozní době, kontaktech na správce nebo chataře, poloze na mapě a turistických cílech v okolí.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Lustenauer Hütte

Bregenzerwaldgebirge

Obrázek nemáme k dispozici
Lustenauer Hütte - fotografie bohužel není k dispozici
Lustenauer Hütte - poloha na mapě
Zobrazení polohy Lustenauer Hütte na mapových podkladech Google Maps a Open Street Maps. Na mapě je zobrazena přibližná poloha včetně případných dalších zajímavých objektů, webových kamer, videí a dalších užitečných informací v blízkém okolí. Zobrazeny jsou například i místa s předpovědí počasí v okolí.
Sponzorované odkazy:
Lustenauer Hütte v oblasti Bregenzerwaldgebirge:
   Chata Lustenauer Hütte je v oblasti Bregenzerwaldgebirge v nadmořské výšce 1.250 m. Chata patří Rakouskému alpskému svazu OeAV sekci Lustenau. V létě bývá chata v provozu od poloviny května do konce října. V zimní sezóně bývá chata zavřená. Chatařkou je Susanne Sieber.

Telefon na chatu je +43 5512 4913

Na chatě Lustenauer Hütte je celkem 16 lůžek ve společných noclehárnách (Matratzenlager). Zimní místnost (Winterraum) na chatě není.

Přístupové cesty na chatu Lustenauer Hütte:
z Bödele (1.148 m) - 1:00 hod
z Dornbirnu (448 m) - 3:30 hod
ze Schwarzenbergu (696 m) - 2:00 hod

Horské vrcholy a turistické cíle v okolí:
Hangspitze (1.746 m) - 2:30 hod
Mörzelspitze (1.830 m) - 2:30 hod
Hoher Freschen - Binnelgrat (2.004 m) - 5:30 hod
Lustenauer Hütte náhled polohy:
Náhled zobrazení polohy Lustenauer Hütte na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Lustenauer Hütte - další informace na internetu:
Mapa volného ubytování v okolí:
 (po zadání data příjezdu a odjezdu se okamžitě na mapě zobrazují volná ubytování i s cenami)
Booking.com
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Nepřehlédněte:
Image
Alpbach: sjezd podél Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13
Video z oblasti Alpbach - Wildschönau. Sjezd od horní stanice kabinové lanovky Verbindungsbahn po červené sjezdovce číslo 13.

Image
Vysokohorská silnice Grossglockner Hochalpenstrasse
Alpská vysokohorská silnice Großglockner Hochalpenstraße vede jednou z nejkrásnějších částí národního parku Vysoké Taury (Hohe Tauern) – od střediska Fusch a osady Ferleiten na severní straně do městečka Heiligenblut na straně jižní.

Image
Brixen: sjezd po modré sjezdovce číslo 3 (Zinsberg abfahrt)
Sjezd po pohodové modré sjezdovce číslo 3 Zinsberg abfahrt ve skiareálu Brixen im Thale - SkiWelt. Sjezdovka je vhodná pro začátečníky.

Image
Cesta z Mayrhofenu přes Edelhütte na Ahornspitze
Typ na jednodenní výlet v oblasti Mayrhofenu (Zillertal). Větší část cesty, minimálně okruh k chatě Edelhütte, se dá naplánovat jako nenáročný rodinný výlet s dětmi. Další část cesty až do sedla, které je jihozápadně od 2973m vysokého vrcholu Ahornspitze, zvládnou děti také.

Image
Rakouská dálniční známka
Kolik stojí rakouská dálniční známka. Kam se nalepuje. Dá se koupit přes internet? Jak funguje elektronická dálniční znánka. Na kterých úsecích dálnic není potřeba. Kompletní informace o rakouských dálničních známkách.

Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 4.12.2020 08:34
Mapa stránek ...