Ubytování ve Švýcarsku, Saas-Almagell (Valais Wallis) v apartmánu 'Rustica (SAF5504)'. Toto ubytování je pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Švýcarsku
v apartmánu Rustica (SAF5504), Saas-Almagell
★★★

Švýcarsko, Valais Wallis, Saas-Almagell

Švýcarsko, Valais Wallis, Saas-Almagell
Číslo objektu: CH3905.693.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/ch3905_693_1/
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 990,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
The house Rustica is a multi-family house in a very quiet location with a clear view to the south. It is located in the middle of the village on the west side. Shops, grocery, post office and tourism, ski and post office, mountain railway, sports and Spielanöagen, such as ice rink, cross-country ski trail, tennis court, sports field, mini golf and children's playgrounds are within walking distance in a few minutes (2-10 minutes) from home ,This new *** 3-room apartment offers you a country-style atmosphere on 80 square metres. It consists of 2 bedrooms, 1 living room with TV, radio, dining area and kitchen with dishwasher and coffeemaker, bath/shower/WC with hairdrier. South balcony, lawn. Quiet location. 5 minutes away from skilifts and sports grounds, 100 metres away from bus stop and nearby parking and stores. Welcome to the house Rustica at your hosts, the Andenmatten-Zurbriggen family.Holiday taxes Summer (01.06. -31.10.): CHF 7.-/adults, CHF 3.50/children (age 6 - 15.99) per day. Holiday taxes Winter (01.11. -31.05.): CHF 4.50 for adults, CHF 2.25 for children (age 6 - 15.99) per day. Included: bed linen, bath towels, kitchen cloths, heating, warm water, electricity, final cleaning, parking. Non-smoking house!
Informace o domě (rezidenci)
Array
Rezervace
Ubytování ve Švýcarsku, Saas-Almagell:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.672 - 2.400 m n.m.
Malá, útulná obec, vesnice, horská vesnice, vesnice, rekreační středisko, rekreační obec, letní rekreační středisko a zimní sportovní středisko s 400 obyvatel, na jihu regionu, v údolí, 4 km od Saas-Grund, 4 km od Saas-Fee, 8 km od Saas-Balen. Veškeré služby, Saas Grund, 4 km. V obci: potraviny, pošta, banka, restaurace, bar, diskotéka, folklórní večery, konzerty, večerní zábava, krytý bazén, fitness-centrum, sauna, solárium, masáže. K tomu: lékárna 4 km, lékař 4 km.
informace pro letní ubytování
Tenis (4x venkovní kurt), golfové hřiště 9 jamek, Saas Fee 7 km. Minigolf. Fitnessparcour. Rybaření (s povolením). Letní lyžování, Saas Fee 4 km. 6x vleky a horské dráhy. Sedačkové lanovky, 350 km turistické cesty, horská turistika, horské túry, horolezectví. 70 km cesty pro túry na horském kole. Dětské hřiště, školka pro děti. Trotti-Plausch (Trettroller-Abfahrt, sjezd na asfaltových silnicích).
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Saas-Almagell. 2x sedačkové lanovky, 4x vleky, 1x dětský vlek. 7x lyžařské sjezdovky, celkem 13 km (33 % lehkých, 67 % střední obtížnosti), sjezdovka pro snowboardisty. Lyžařská škola (alpské lyžování), škola snowboardingu, lyžařská škola pro děti. Bežkařské tratě, lyžařské turistické trasy, zimní turistické cesty 25 km. 1x sáňkařská dráha (délka 3 km). Přírodní kluziště, metaná. Skibus. Další lyžařská střediska: Saas-Fee 4 km, Saas-Grund 4 km, Saas-Balen 8 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.7.2019 04:31
Mapa stránek ...