Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Gîte La Tour' - Francie (Vendée-Pays de la Loire), Saint Laurent de la Salle. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojov dům pro 6 osob, 200 m2 na 2 podlažích, komfortní a starožitné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice, DVD, rádio, CD a otevřený krb. Kouření zakázáno.Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, gril, jídelní stůl, myčka a mraznička.Koupelna, sprcha/WC a oddělené WC.Terasa 30 m2, zahradní sezení 900 m2, zahradní nábytek, 6 lehátka.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlič ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Gîte La Tour, Saint Laurent de la Salle

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr2493_2_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojov dům pro 6 osob, 200 m2 na 2 podlažích, komfortní a starožitné zařízení.Obývací pokoj/jídelna s Místní TV stanice, DVD, rádio, CD a otevřený krb. Kouření zakázáno.Ložnice s 1x francouzské lůžko. Ložnice s 2x postele. Ložnice s 2x postele.Kuchyně s 2-plotýnkový sporák, mikrovlnka, trouba, gril, jídelní stůl, myčka a mraznička.Koupelna, sprcha/WC a oddělené WC.Terasa 30 m2, zahradní sezení 900 m2, zahradní nábytek, 6 lehátka.Další zařízení: vysoká stolička pro děti, vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, sušička.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 23:04
Mapa stránek ...