Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Lauzi?res' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Val Thorens. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 26 m2 v 6. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (80 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). 1x malý pokoj 5 m2 s posuvnými dveřmi s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, severní orientace. Bez výhledu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Lauzi?res, Val Thorens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7365_350_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 26 m2 v 6. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka (80 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). 1x malý pokoj 5 m2 s posuvnými dveřmi s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, elektrický kávovar). Koupelna, WC zvlášť. Balkon, severní orientace. Bez výhledu. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 23:28
Mapa stránek ...