Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Eskival' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Val Thorens. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x lůžko (80 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Malý balkon, jižní orientace. Pěkný výhled na hory a na sjezdovku. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Eskival, Val Thorens

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7365_150_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x lůžko (80 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Malá kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. Malý balkon, jižní orientace. Pěkný výhled na hory a na sjezdovku.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.12.2017 04:02
Mapa stránek ...