Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Tommeuses' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Tignes. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojové studio 30 m2 v 6. patře. Prostorné a světlé a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Vstup s 1x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Tommeuses, Tignes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7351_320_27/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojové studio 30 m2 v 6. patře. Prostorné a světlé a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV. Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (80 cm). Vstup s 1x lůžko (80 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka). Koupelna/WC. Balkon, jižní orientace. Velmi pěkný panoramatický výhled na hory a na sjezdovku. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: nekuřácký byt. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.3.2019 02:17
Mapa stránek ...