Ubytování ve Francii, Le Grand Bornand (Savojsko - Horní Savojsko) v apartmánu 'Namasté'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Namasté, Le Grand Bornand
★★

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, Le Grand Bornand

Francie, Savojsko - Horní Savojsko, Le Grand Bornand
Číslo objektu: FR7424.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7424_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Nájemní cena za ubytování od 8.488,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 25 m2, v přízemí, pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna, 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Nika, 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba). Sprcha, WC zvlášť. Topení na naftu. Trávník. Zahradní nábytek, gril. Velmi pěkný výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR.
Informace o domě (rezidenci)
Villards sur Thones 7 km od Grand Bornand/Clusaz: Chata 'Namasté'. Mimo obec, 2 km od centra, klidná, slunná poloha. V zimě prosím vybavte vůz sněhovýmii řetězy. (20 schodů). Parkovací místo u domu. Supermarket 2 km, restaurace 2 km, bar 2 km. Golfové hřiště 20 km, lyžařské sjezdovky 7 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Majitel objektu bydlí ve stejném domě.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Le Grand Bornand:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 1.000 - 2.100 m n.m.
Horská vesnice a zimní sportovní středisko s 2'132 obyvatel, 60 km od Gen?ve, 32 km od Annecy. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kino, solárium. Místo v srci horského řetězu Aravis - sestává ze dvou obcí - Le Grand-Bornand-Village a Le Grand-Bornand-Chinaillon, na úpatí lyžařských sjezdovek. Příjezd silnicí (6 km). nebo kabinovou lanovkou Le Rosay a La Joyere.
informace pro letní ubytování
Bazén vyhřívaný. Kánoe, rafting. Tenis, golfové hřiště 9 jamek. Minigolf. Fitnessparcour. Rybaření. Paragliding. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. Cesty pro túry na horském kole. Školka pro děti od 3 let. Stolní tenis, lukostřelba, trampolina, petanka.
informace pro zimní ubytování
Lyžařské středisko Le Grand Bornand, počet přepravních zařízení: 39x celkem. 48x lyžařské sjezdovky, celkem 90 km, sněhový park. Lyžařská škola, lyžařská školka pro děti. Bežkařské tratě celkem v délce 58 km (osvětlených), lyžařské turistické trasy. Bruslařská hala. Skibus. Další lyžařská střediska: La Clusaz. Paušální předplatné pro Grand Bornand a La Clusaz. Opatrování dětí od 3 do 6 měsíců v Chinaillon. 50 sněhových děl.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.11.2018 03:47
Mapa stránek ...