Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Clos du Savoy' - Francie (Savojsko - Horní Savojsko), Chamonix. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 35 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Galerie s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Kuchyňský kout (3 indukční varná deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, severovýchodní orientace. Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté). V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Clos du Savoy, Chamonix

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr7460_10_15/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 35 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Galerie s 1x vysunovací lůžko (2 os.). Kuchyňský kout (3 indukční varná deska, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Balkon, severovýchodní orientace. Výhled na hory. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (kryté).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 10.12.2018 21:59
Mapa stránek ...