Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La P?cherie I et II' - Francie (Pyreneje - východ), Le Barcar?s. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 45 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna. Vstup na terasu. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: galerie s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Terasa 12 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 13. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La P?cherie I et II, Le Barcar?s

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6640_160_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 45 m2 na 2 podlažích. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna. Vstup na terasu. 1x pokoj s posuvnými dveřmi s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: galerie s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. 1x pokoj s 2 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Terasa 12 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování č. 13.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 12.11.2018 19:55
Mapa stránek ...