Ubytování ve Francii, Royan (Poitou-Charentes) v apartmánu 'Albert 1er'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Albert 1er, Royan
★★★

Francie, Poitou-Charentes, Royan

Francie, Poitou-Charentes, Royan
Číslo objektu: FR3216.185.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr3216_185_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.488,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 72 m2 v 3. patře. Prostorné a světlé, komfortní zařízení: obývací pokoj/jídelna 21 m2 s plochá obrazovka a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj 12 m2 s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj 11 m2 s 1x francouzským lužkem (1 x 160 cm). Kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, kombinovaná mikrovlná trouba). Koupelna, WC zvlášť. Terasa 6 m2, jižní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování č. 33. WIFI k dispozici od 24.03.2018 do 15.10.2018.
Informace o domě (rezidenci)
Velká rezidence 'Albert 1er', 4-podlažní. V obci 250 m od centra Royan, 500 m od moře, 500 m plaz. V domě: výtah. Obchod 250 m, supermarket 350 m, restaurace, pekárna, kavárna 250 m, nádraží 'Royan' 800 m, písečná pláž 'La Grande Conche' 500 m, park 'Luna Park (Juillet-Ao?t)' 20 km, krytý bazén 600 m, termální bazén 'Thalassothérapie Thalazur Royan' 2 km. Sportovní přístav 1 km, golfové hřiště (18 jamek) 8 km, škola surfingu 1 km, škola plachtění 1 km, jízdárna 9 km. Atrakce v blízkosti: Zoo de La Palmyre 15 km, Hippodrome - La Palmyre 16 km, Centre aquatique Iléo - Ile d'Oléron 48 km, Fort Boyard - Fouras 56 km, Aéroport La Rochelle - Ile de Ré 78 km, Aéroport Bordeaux - Merignac 109 km. Předání klíčů probíhá v agentuře Interhome ve městě vaux sur Mer, 3 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Royan:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rušné letovisko s 18'000 obyvatel, 120 km severně od Bordeaux, 90 km jižně od Rochelle. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, večerní zábava, muzeum, kino, krytý bazén, thalassoterapie.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Bazén s mořskou vodou. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, surfování, škola plachtění, vodní lyžování. Tenis, squash, golfové hřiště. Rajtování. Turistické cesty. Cesty pro túry na horském kole. Hlavní náměstí Royan. Křížové lodní cesty mezi ostrovy Oléron, Ré, Aix. Na severu obrovský 400 ha les La Coubre. Dosahuje od St Palais až k La Tremblade.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.12.2017 20:35
Mapa stránek ...