Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Sejannerie' - Francie (Normandie), Sourdeval. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. 5-pokojový dům. Velmi komfortní a osobité zařízení: salón s TV a DVD. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Galerie s 1x lůžko (120 cm), TV. Koupelna/sprcha/WC. Terasa, zahradní sezení částéčně kryté. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless L ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Sejannerie, Sourdeval

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1911_105_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům. Velmi komfortní a osobité zařízení: salón s TV a DVD. Vstup na terasu. Kuchyně (4 plotýnky, malá trouba, trouba, myčka, mikrovlnka) s jídelní stůl. Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Galerie s 1x lůžko (120 cm), TV. Koupelna/sprcha/WC. Terasa, zahradní sezení částéčně kryté. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka, sušička, vysoká stolička pro děti, dětská postýlka do 2 let. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování (3 Auta). Pozor prosím: TV jen EN. Prosím pozor: velká postel v mezipatře je rozkládací lůžko. K dispozici: Playstation 2 včetně her.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.1.2019 05:45
Mapa stránek ...