Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Clos Mathilde' - Francie (Normandie), Cabourg. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 29 m2, v přízemí, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar, raclettegrill). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 7 m2, zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Clos Mathilde, Cabourg

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1807_180_13/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 29 m2, v přízemí, jihozápadní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar, raclettegrill). Koupelna/WC. E-topení. Terasa 7 m2, zahradní sezení. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.3.2019 23:36
Mapa stránek ...