Ubytování ve Francii, San Nicolao (Korsika) v apartmánu 'SOGNU DI RENA'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu SOGNU DI RENA, San Nicolao
★★★

Francie, Korsika, San Nicolao

Francie, Korsika, San Nicolao
Číslo objektu: FR9227.230.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr9227_230_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.804,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
'Vecchi', 3-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Pěkné a vkusné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (1 x 140 cm v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm, v délce 190 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Balkon 12 m2. Balkónový nábytek, lehátka (3x). Velmi pěkný panoramatický výhled na moře. Pozor prosím: nekuřácký byt.
Informace o domě (rezidenci)
Velká, pěkná rezidence 'SOGNU DI RENA', 2-podlažní, rok výstavby 2010. 50 m od moře, 50 m plaz, přímý přístup na pláž. Společné: udržovaná zahrada, bazén hranatý (10 x 5 m, 01.05.-30.09.). Dětské brouzdaliště, venkovní sprcha. Příjezd 200 m od objektu. Parkovací místo. Obchod 2 km, potraviny 2 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, písečná pláž 50 m. Pozor prosím: bez výtahu. Animace v sezóně. Vhodné pro rodiny. Objekt vhodný pro 4 dospělý + 2 děti. Apartmán se nachází v zóně uzavřené pro dopravu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, San Nicolao:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Rekreační obec, 40 km od Bastia, 110 km od Calvi, 130 km od Bonifacio. V obci: supermarket, obchody, restaurace, bar.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž. Plachtění, kánoe. Rybaření.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.4.2019 19:23
Mapa stránek ...