Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Appartement Harpe' - Francie (Ile-de-France), Paříž 5. Jedná se o ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj se závěsem s 1x francouzským lužkem a sprcha/WC. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. E-topení. Bez výhledu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt. Sprcha/WC je od ložnice oddělena závěsem.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Appartement Harpe, Paříž 5

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr1005_150_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 2 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj se závěsem s 1x francouzským lužkem a sprcha/WC. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. E-topení. Bez výhledu. K dispozici: vysoušeč vlasů. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Pozor prosím: byt orientace do dvora. Nekuřácký byt. Sprcha/WC je od ložnice oddělena závěsem.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 23.9.2017 07:37
Mapa stránek ...