Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Eaux Vives 1 & 2' - Francie (Hérault-Aude), Saint Pierre La Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. 1x malý pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Balkon, východní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Eaux Vives 1 & 2, Saint Pierre La Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6637_110_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. 1x malý pokoj s 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Koupelna/WC. E-topení. Balkon, východní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 02:37
Mapa stránek ...