Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'La Maison des Fleurs' - Francie (Hérault-Aude), Ribaute. Jedná se o ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. 5-pokojový řadový dům 150 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 30 m2, severozápadní orientace. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Přízemí je zvýšené. Terasa se nachá ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu La Maison des Fleurs, Ribaute

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6781_1_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový řadový dům 150 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 30 m2, severozápadní orientace. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Přízemí je zvýšené. Terasa se nachází přímo nad vinnými káděmi.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:54
Mapa stránek ...