Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Hameau de la Plage' - Francie (Hérault-Aude), Portiragnes. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 27 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená galerie s 2x lůžko. Terasa 30 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Pozor prosím: byt orientace k parkovišti. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Hameau de la Plage, Portiragnes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6626_800_9/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 27 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, myčka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená galerie s 2x lůžko. Terasa 30 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Pozor prosím: byt orientace k parkovišti.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.7.2018 23:11
Mapa stránek ...