Ubytování ve Francii, Palavas-les-Flots (Hérault-Aude) v apartmánu 'Les Soleillades'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v apartmánu Les Soleillades, Palavas-les-Flots
★★

Francie, Hérault-Aude, Palavas-les-Flots

Francie, Hérault-Aude, Palavas-les-Flots
Číslo objektu: FR6625.250.5
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6625_250_5/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.214,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře, západní orientace. Úplně renovovaný v roce 2015, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Klimatizace. Výhled na bazén a do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Les Soleillades'. 500 m od centra Palavas, 250 m od moře. Společné: bazén (20 x 10 m, hloubka 90 - 200 cm, 16.06.-14.09.). Obchod, restaurace 500 m, písečná pláž 200 m. Předání klíčů v kanceláři INTERHOMu na La Grande Motte. Přesná adresa na dobropisu.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Palavas-les-Flots:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malé město a letovisko s 6'000 obyvatel, 20 km od Montpellier, 60 km od Nîmes. Veškeré služby v místě. Diskotéka, kasino, muzeum, kino. Dopravní spojení: dálnice A 9, výjezd 26. Nádraží 'Montpellier' 20 km. Doprava letadlem: letiště Montpellier (MPL), 10 km. Palavas je stará, typická středomořská rybářská vesnice. Možnost rezervovat kočárky, postýlky a dětské židličky. Na dostupnost se ptejte při rezervaci u agentury Interhome.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 7 km. Sportovní přístav. Potápění, plachtění, škola plachtění, vodní lyžování, kánoe. Tenis. Rybaření. Vyjížďky na koních v oblasti rybníků.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:42
Mapa stránek ...